Buradasınız: Anasayfa » TSM » Uludağ Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Uludağ Fm

Uludağ Fm

Uludağ Fm

Uludağ Fm

Uludağ Fm, Bursa ili üzerinden Türk Sanat Müziği şarkıları çalan bir radyo kanalıdır. Bursa, Türk musikisini birebir yaşayan ve yaşatan bir kentimizdir. Yıların içinden gelen dost meclisi gezekleri, Musiki dernekleri, Belediye konservatuarları gibi kuruluşlar bir çok değerli saz ve ses sanatçılarımızı, bestekarlarımızı musiki dünyamıza başarılı bir şekilde kazandırmıştır.

Kaliteye önem veren ciddi, disiplinli yayıncılık anlayışıyla fark yaratan ULUDAĞ FM Bursa ve çevresinde olduğu kadar Çin’den Amerika’ya kadar tüm dünyada, Paris’ten Londra’ya önemli başkentlerde Türklerin olduğu her yerde ilgiyle dinlenmektedir. Ayrıca radyo kanalı tabiri caizse yurtdışında olan vatandaşlarımızın memleket hasretini dindirmektedir.
Kimilerine göre Türk Musikisinde 25 30 yıldır bir boşluk var… Uludağ Fm yaptığı yayınlar ile bu oşluğun anlamsız ve asılsız olduğunu göstermektedir. Sizlerde Türk Sanat Müziği şarkılarını dinlemeyi seviyorsanız, radyo sitemizi takip ediniz.

Uludağ Fm Frekans Bilgileri

91.7 frekansından Bursa ili ve çevrelerinden dinlenebilmektedir. Veya internet üzerinden radyo kanalını online olarak dinleyebilirsiniz. Evinizde, işyerinizde, arabanızda rahatlıkla dinleyebileceğiniz Türk Sanat Müziği şarkıları bu radyo kanalında…

Uludağ Fm İletişim Bilgileri

Adres : Barışçı İş Merkezi, Mudanya Yolu,
Fethiye Mah. Sanayi Cad.
No: 317 16140 Nilüfer / BURSA
Telefon : 0 224 242 72 00
Faks : 0 224 241 91 06
E-Posta : [email protected]

Reklam Departmanı
Telefon : 0 224 242 72 00
E-Posta : [email protected]
Uludağ Fm‘e ait iletişim bilgileri, tüm ayrıntıları ile yukarıda verilmiştir. Radyo kanalı ile irtibata geçmek isteyen dinleyicilerimiz yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirler. Türk Sanat Müziğin efsana şarkıları Uludağ Fm’de

İletişim Adresleri ve Frekansları!