Buradasınız: Anasayfa » Dini » Ümmetin Radyosu

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Ümmetin Radyosu

ümmetin radyosu

ümmetin radyosu

Ümmetin Radyosu Hakkında Bilgiler

Ümmetin Radyosu, dini tematik konuları büyük bir titizlik ve incelikle ele alan bir internet radyosudur. Bu kanal dini sohbetleri, daha önce hiçbir yerde duyulmayan ilahileri ve Kur’an’ı Kerim’e ışık tutan yapısı ile büyük bir dinleyici kitlesine hitap eden eşsiz bir internet radyo kanalı olarak alanında faaliyet göstermektedir.

“Ümmetin Nurlu Sesi”, Ümmetin Radyosu, bünyesinde barındırdığı pek çok radyo programı sayesinde gönüllerde taht kurmayı başaran ender radyo kanalları arasında yer alıyor. Dini konuları büyük bir özen ile ele alan bu tematik radyo, geniş bir program arşivine sahip.
Abdullah ile İstek Saati hafta içi her gün 20:00 da radyo kanalında geniş dinleyici kitlesine hitap ediyor. Yine Dj Abdullah’ ın sunumuyla her

Cumartesi saat 21:00-22:00’da Dini Hikayeler ve Dini Sohbetler şiz değerli radyo severler ile buluşuyor.
Her Çarşamba saat 20:00-22:00 arasında yayınlanan Sevda Yolum ile İslamiyet’te Tebliğ ‘ e kulak verebileceğiniz harika bir program sizi bekliyor.
Ümmetin Nurlu Sesi, Ümmetin Radyosu’nda bir başka esenlik ve huzur veren eşsiz program da Dj Abdullah İle Cuma Gecesi adlı radyo programıdır. Bu program, her Perşembe saat 21:00- 22:00 arasında İslamiyet’ e ışık tutan dini sohbetlerden oluşuyor.
Günün her anında İslamiyet’ i ve Müslümanlığı yorumlayan, anlatmaya çalışan sevilen internet radyosu, her geçen gün daha da büyüyen yapısı ile sesini geniş kitlelere ulaştırmayı başarıyor.

Facebook, Twitter, Online ve Sms İstek Hattı sayesinde 7 gün 24 saat kesintisiz istek alan Müslümanlığın sevilen radyo kanalı, bu yönü ile dinleyenleri ile sıkı bir bağ kurmayı başarıyor.
Dini Chat odaları sayesinde, dini bilgi paylaşım olanağını değerli dinleyicilerine sunan Ümmetin Radyosu, böylelikle bilgi paylaşımına destek ve vesile olan bir radyo kanalı olmayı başarıyor.

Aile hayatı, İslam dinine ilişkin güncel bilgiler, Hz. Muhammed’in hayatı vb. konularda dinleyenleri aydınlatan bu dini tematik radyo kanalı, internetin olduğu her alandan sorunsuz bir şekilde dinlenebiliyor. Öte yandan 7 gün 24 saat yayın akışı bulunan kanal, bu sayede sekteye uğramadan bilgi ve içerik akışı sağlaması bakımından oldukça etkili bir konum elde ediyor.
Dini radyolara, ruhunuzu dinlendirecek ilahilere tek tuşla erişim imkanı sunan sitemizden kolaylıkla varabilir, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Ümmetin Radyosu Frekans Bilgileri

Ümmetin Radyosu internet üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalının frekans adresi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!