Buradasınız: Anasayfa » Dini » Umre Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Umre Fm

umre fm

umre fm

Umre Fm Hakkında

Umre Fm, Maneviyata açılan kapınız, günün 24 saati dini ilahi formatta radyo yayınları gerçekleştiren bir kanaldır. Bu tematik radyo kanalı, online alandan faaliyet gösteren bir kanaldır.

İslam dinine ilişkin tüm konuları büyük bir titizlikle inceleyen bu kanal, yakın zamanda kurulmuş bir radyo kanalıdır. Genç bir radyo kanalını olmasına hatırı sayılır bir dinleyici kitlesi bulunan Umre Fm, özgün içerikli yayınları ile dikkat çekiyor.
“Maneviyata Açılan Kapınız” sloganı ile dinleyenlerine seslenen bu özel radyo kanalı, işlediği ve incelediği dini içerikli konular sayesinde dinleyenleri tarafından severek takip edilen bir kanal olmayı başarıyor.
Müslümanlığa ilişkin tüm her an her dakika siz değerli dinleyenlerine aktarma çabası içerisinden olan kanalda özellikle Umre Tv ile gerçekleştirilen ortak yayınlar sayesinde uzun soluklu bir radyoculuk anlayışı ile hareket eden bir yayın formatı benimseniyor.

Pazartesi gününden Pazar gününe, haftanın her günü ara vermeden gerçekleştirilen bilgi paylaşımı sayesinde dinleyenlerden kopmadan, kaliteli vakitler Müslümanlığa gönül verenler ile buluşuyor.
Yüce Kur’ an’ ı Kerim’in mealleri, Müslümanların benimsemesi gereken aile hayatına ilişkin bilgiler, eşsiz ilahi dinletileri, dua ve sohbet saatleri ile geniş bir yayın yelpazesi bulunan Umre Fm’ de İslamiyet’in her yönüne ilişkin çeşitli sorun ve sorunlara her an her dakika cevap veren bir felsefe ile yayınlar gerçekleştiriliyor.

İnternet üzerinden yayınlar gerçekleştiren Umre Fm’ e karasal yayın ağı üzerinden erişim olanağız ne yazık ki bulunmamaktadır. Bu kanala sadece internet ağı vesilesi ile dilediğiniz an erişim olanağınız mevcut. Radyo Umre Fm’ ye Dünya’ nın neresinde olursanız olun tek tık ile erişim olanağınız buluyor.

İslamiyet’ e dair merak ettiklerinize, Müslümanlığı daha güzel yaşamaya, ilahilerin ruhunuzu yıkamasına olanak sağlayan yapısı ile seçkin ve kaliteli yayınlar gerçekleştiren bu kanala sitemiz aracılığı ile kesintisiz olarak erişebilirsiniz. İnternet mecrasının sunduğu, eşsiz bir meziyet olan online radyoculuğa kulak vermek; kesintisiz ve yüksek kalitede yayınlara ulaşmak; radyo kanalına ilişkin görüş ve öneri bildirmek için bizi takip etmeye devam edin. Keyifli dinlemler.

Umre Fm Frekans Bilgileri

Radyo Umre Fm’in frekansı yoktur. Radyo kanalı internet üzerinden online olarak hizmet vermektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!