Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Üniversite Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Üniversite Fm

Üniversites Fm

Üniversites Fm

Üniversite Fm Hakkında Bilgiler

Üniversite Fm, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından kurulan başarılı bir radyo kanalıdır. Radyo kısa zaman önce yeni yayın dönemine adım atmıştır. Bunun için radyo kanalı, 31 Ekim’i 1 Kasım’a bağlayan gece 02.00’dan Sabah 10.00’a kadar sürecek gece, canlı yayın rekor denemesi yapmıştır.

Radyo dinleyenlerine güncel popüler şarkılar çalmaktadır. Radyo kanalı 2000 yılından buyana faliyettedir. 3984 sayılı Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayınları hakkında yasada 2002 yılında 4756 sayılı kanunla yapılan değişiklikle radyo-televizyon bölümü bulunan üniversitelere radyo yayın olanağı vermesiyle yasal statü kazanan Üniversite FM’de yayınlar, yayın prototipinin oluşturulması ve yayın içeriğinin zenginleşmesi aşamalarına kadar deneme yayınıyla daha sonra 2002 yılından itibaren de 24 saat kesintisiz olarak devam etmiştir.

Üniversite öğrencilerinin başta olmak üzere Akdeniz bölgesinde geniş bir dinleyici kitlesi elde eden Üniversite Fm birçok Üniversite radyolarınada örnek olmaktadır. Tazeliği gündeminden düşürmeyen, teknoloji ile birlikte dinleyenlerine kaliteli müzik bazında iyi şeyler dinlettiren radyo kanalı yediden yetmişe herkesime hitap ederek, yayın hayatını sürdürmektedir.

Sizlerde pop radyoları dalında deneyimli Üniversite radyosunu dinlemek ve sevdiklerinize dinlettirmek istiyorsanız radyo sitemiz radyodinlesem.net’i takip ediniz.

Üniversite Fm Frekans Bilgileri

91.3 Fm bandı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. İnternet bağlantısı edindiğiniz takdirde ise, radyo kanalını dilediğiniz her nokta üzerinden online dinleyebilirsiniz.

Üniversite Fm İletişim Bilgileri

[email protected]
[email protected]
Telefon: 0242.310 15 63

İletişim Adresleri ve Frekansları!