Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Ürküp Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Ürküp Fm

Ürgüp Fm

Ürgüp Fm

Ürgüp Fm Hakkında Bilgiler

Ürgüp Fm, adından da anlaşılacağı üzere Nevşehir ilinden, Ürgüp yöresinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. 96.5 Mhz yayın frekansı ile bölgesel olarak yayın yapmaktadır. Ürgüp Fm, kesintisiz olarak Türkçe pop ve Türkçe slow Şarkılar ile dinleyenlerine seslenmektedir. 1992 yılında Kral Fm logosu ile yayıncılık hayatına başlamış, 2007 yılında günümüz başkanı ve sahibi Ayşe Paslanmaz’ a devri gerçekleşmiştir.
Radyo Ürgüp Fm, istikrarlı ve başarılı yayınları sayesinde Ürgüplü halkın severek dinlediği bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bölge halkının en çok dinlediği radyo kanalları arasında gelen Ürgüp Fm, özgün içerikleri ile son derece popüler bir bölgesel radyo olarak karşımıza çıkıyor.

Kurucu üyesi Ayşe Paslanmaz’ ın bir şiir sevdalısı olması bakımından Radyo Ürgüp Fm’ nin özellikle internet sitesinde sayısız şiir haberine denk gelmemeniz işten bile değil. Şiire ve şaire dair sınırsız haber içeriğinin yer aldığı bu sitede şiir severler, hem eğleniyor hem de bilgileniyor. Ayşe Paslanmaz’ ın başarılarla dolu şairlik serüvenine de bol bol yer veren site deyim yerindeyse şiir festivali habercisi. Şiir yarışmaları, şiir festivalleri, ödüller, şiir etkinlikleri ve daha pek çok konuda sınırsız içeriğin yer aldığı sitede özgün içerikler ile şiire dair bilinç uyandırılmaya çalışılıyor.

Türkçe pop ve Türkçe slow şarkıların kesintisiz yer aldığı bu özgün kanalda en sevilen, en beğenilen ve en çok dinlenen Türkçe pop müzik eserleri kesintisiz yer ediyor. Geçmişten bu güne pek çok müzik eserine kulak verebileceğiniz Radyo Ürgüp Fm’ de keyif dolu dakikalar sizleri bekliyor. Ritmin bir dakika bile düşmediği bu bölge radyosunda, siz ve Ürgüplü dinleyiciler oldukça değerli konumda yer ediyor. Dinleyicisinden beslenen bu yerel radyo, dinleyenlerden gelen istek mesajları ile her daim dinleyici odaklı yayınları sayesinde sektörde her zaman ön sıralarda yer ediyor.
İnternet ağı ile alan ve zaman sınırlaması olmaksınız kesintisiz radyo olanağı sağlayan Ürgüplü’ nün radyosu, gün her anı online olarak dinlenebiliyor. Bu şiir ve şair sever radyo kanalını sitemiz üzerinden her zaman dinleyebilir, görüşlerinizi bize yazabilirsiniz. “Karışık Radyolar” kategorimizi ziyaret ederek diğer radyo kanallarımızı canlı dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Ürgüp Fm Frekans Bilgileri

Ürgüp: 96.5 frekansı üzerinden radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Ürgüp Fm İletişim Bilgileri

Adres: Altıkapılı Mah. Şehit Turan Cad. Ürgüp İş Merkezi No:5 Kat:2/13 Ürgüp / NEVŞEHİR
E-mail: [email protected]
Telefon: +90 384 341 82 82 – 0532 771 31 64
Faks: +90 384 341 62 00

İletişim Adresleri ve Frekansları!