Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Vezirköprü Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Vezirköprü Fm

vezirköprü fm

vezirköprü fm

Vezirköprü Fm Hakkında Bilgiler

Vezirköprü Fm, Samsun ili Vezirköprü ilçesinden radyo yayınları gerçekleştiren bir radyo kanalıdır. Radyo Vezirköprü Fm, sadece online radyo yayınları yapmaktadır. Müzik türü bakımından arabesk ve fantezi tarzda Türkçe şarkı yayınları gerçekleştiren kanal, günün her anında arabesk müzik dinlemeyi seven tüm radyo dinleyicilerine seslenmektedir.

Samsun’ un 2012 yılında kurulan bu arabesk ve fantezi müzik kanalı, sektöründe oldukça yeni bir radyo kanalı olarak faaliyet göstermektedir. Belirli bir dinleyici kitlesine hitap ediyor olmasına karşın, bölge halkı tarafından oldukça sevilen ve hatırı sayılır dinleyicisi bulunan, yüksek kalitede müzik yayınları gerçekleştiren, geniş bir müzik arşivi bulunan genç ve dinamik radyo kanalıdır.
Özgün bir radyo kanalı olmayı başaran bu bölgesel radyo kanalı, günün her saati kesintisiz olarak yayınları ile dikkat çekmeyi başarıyor.
Facebook, Twitter, Sms Hattı, Online İstek Hattı ile dinleyicileri ile sıkı bir iletişim çabası güden Vezirköprü Fm, yayın akışını dinleyenlerinden aldığı değerli görüşler ve istekler üzerinden sürdürmektedir.

Yayın hayatını sadece online portaldan sürdüren Radyo Vezirköprü Fm, bu bağlam yeterince sınırlı olan dinleyici grubunu daha da sınırlı bir hale getirmektedir. Bu karşın büyük bir dinleyici kitlesi ve sıkı bir takipçi listesi bulunan bu kanal, kısa sürede yükseliş elde eden online radyo kanalları arasında yer alıyor.
Her an her dakika kesintisiz müzik yayınları sayesinde arabesk ve fantezi müziğe kulak verebileceğiniz bu bölge radyosunda daha önce hiçbir yerde duymadığınız birbirinden özel şarkılara kulak verebilir, sevdiklerinize en özel ve en güzel arabesk ve fantezi şarkıları canlı radyo bağlantıları ve online radyo yayınları ile iletebilirsiniz.

Canlı radyo dinleme imkanının alan ve zaman sınırı olmadan her tarzdan müziği ve içeriği Dünya’ nın dört bir uçuna ulaştırdığı günümüzde sizler de Vezirköprü Fm ve diğer pek çok online faaliyet gösteren internet radyosunu dinleyerek ayak uydurabilirsiniz.
Samsun iline ve özellikle Vezirköprü ilçesine dair merak ettiklerinizi, memleketinize bir selam göndermeyi ve yurdunuzdan birkaç gelişmenin takibi için sitemizi 7 gün 24 saat ziyaret edebilirsiniz. Arabesk fantazi türünde yayın yapan bir diğer radyo kanalımız Baba Radyo‘yuda sitemiz üzerinden canlı dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Vezirköprü Fm Frekans Bilgileri

Radyo Vezirköprü Fm’in frekansı yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!