Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Nostalji » X Radio

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

X Radio

X RadioX Radio

X Radio

X Nostalji Hakkında Bilgiler

X Nostalji, yakın bir süre zarfında yayın yaşamına adımını atmıştır. Radyo kısa sürede Türkiye’nin en sevilen ve sayılan radyo programcılarını ve DJ lerini bünyesine altında toplamıştır.

Formatı tamamen dinleyici odaklı olan radyo kanalı, dinleyenlerine yerli ve yabancı pop şarkılar çalmaktadır. Gündemi yakından takip etmek ve en son çıkan albümlerden haberdar olmak için takip edilmesi gereken önemli bir radyo kanalıdır.

X Nostalji https://www.istanbulfm.com.tr şimdilik yayın hayatını online olarak sürdürmektedir. İlerleyen günlerde radyo karasal yayın ağına geçtiği takdirde, siz değerli dinleyicilerimiz ile bu bilgiyi paylaşacağız. Dilerseniz aynı türde yayın yapan “Number One Fm“‘ide sitemiz üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo internet sayfasında da kurumsal bir bilgiye yer vermemiştir. Bu nedenle kurumsal bir bilgiyi sizlerle paylaşamamaktayız.

X Nostalji Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden yayın yapmaktadır. Frekans adresi bulunmamakadır. Radyo kanalını dinlemek için radyodinlesem.net adlı internet sitemizi takip etmeniz yeterlidir.

X Nostalji İletişim Bilgileri

Kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur. Yerli ve yabancı pop şarkıları X Nostalji Radio farkı ile sitemizden dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!