Buradasınız: Anasayfa » Dini » Yağmur Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Yağmur Fm

Yağmur Fm

Yağmur Fm

Yağmur Fm

Yağmur Fm, 1993 yılından buyana kesintisiz dini tematik yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı misyonu ve vizyonu ile yıllardan beri aynı çizgi doğrultusunda ilerlemektedir. Radyo kanalı yayın akışında birbirinden güzel ilahi şarkılara yer vermektedir. Elazığ’ın sevilen radyo kanalı, tüm Elazığ ilçelerinde kesintisiz bir şekilde dinlenebilmektedir.

Yağmur Fm, aynı zamanda internet üzerinde de dinleyenleri ile buluşmaktadır. HD kalitesinde yayın yapan bu radyo kanalı diğer dini radyolar arasında önemli bir yere sahip olmakla birlikte, kendine öz yayın akışı ilede göz doldurmaktadır. Gönüllere hitap eden bu radyo kanalını sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Yağmur Fm Frekans Bilgileri

99.0 frekansından tüm Elazığ ve ilçelerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Yıllardan beri aynı frekansa sahip olan bu köklü radyo kanalını, internet üzerinden online olarak Dünya’nın herbir yerinden online olarakda dinleyebilirsiniz.

Yağmur Fm İletişim Bilgileri

Adres
: Nailbey Mah. Kalalıoğlu Apt. Kat: 5 ELAZIĞ
Telefon
: 0424 233 95 96
Eposta
: [email protected]

Radyo kanalına istekde bulunmak isteyen radyo dinleyicilerimiz yukarıdaki bilgileri takip edebilirler. Yağmur Fm gönlünüze su serpecek olan radyo kanalı birbirinden değerli ilahi şarkıları ile, yayın yaşamına devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!