Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Yörük Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Yörük Fm

Yörük Fm

Yörük Fm

Yörük Fm Hakkında Bilgiler

Yörük Fm, Mersin’ den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Yerel olarak yapmaktadır. Yöresel halk müziğini parçalarını çalan bir radyo kanalıdır. 105.7 frekansı ile dinleyenlerine seslenmektedir.

Yörük Fm, en sevilen ve en çok dinlenen halk müziği eserleri olmak üzere pek çok seçkin yöresel halk müziği eserini barındıran geniş yelpazeli bir müzik arşivine sahiptir. Mersinli halkın yöresel tarzda müzik dinlemek için en çok dinlediği radyo kanalları arasında gelmektedir. Online erişim olanağı ile sadece Mersin ili ve çevresinden değil tüm Dünya’ dan da dinlenebilme olanağı içerir.

Sektörde uzun yıllardır yer eden Yörük Fm, sadece müzik yayınları ile değil güne ışık tutan tarafsız habercilik anlayışı ile de severek dinlenmekte ve takip edilmektedir. Bu bağlamda sırandan bir radyo kanalı olmanın ötesine gitmeyi başarabilmiştir. Çalışkan ve dinamik ekibi sayesinde yerel bazda yayın yapan diğer radyolara oranla gelişme hızı oldukça yüksektir.

Neşet Ertaş’tan Sebahat Akkiraz’a halk müziğinde önemli yer etmiş ustaların sesleri bu radyoda başta Mersin olmak üzere Dünya ile buluşuyor.
Türk kültürünün motiv motiv işlediği halk müziği eserlerini lokum tadında dinleyenlerine taşıyan Yörük Fm, daha popüler tarzda müzik yayınları yapan radyolar arasında azımsanmayacak bir dinleyici kitlesine sahip. 24 saat kesintisiz dinlenebilme olanağı bulunan bu kanal, dinleyicilerinden aldığı istek mesajları ve öneriler ile sektördeki yerini koruyor.

Radyonun yeni neslin artık pek önem vermediği halk müziği parçalarını uzun yıllardır çalabiliyor olması, küreselleşmenin bu denli etkili günümüzde büyük ve ciddi bir başarı arz ediyor.
Online erişim olanağı sayesinde alan ve mekan sınırlaması olmaksızın faaliyet gösteren radyoya sitemiz üzerinden dilediğiniz an ulaşabilir, kesintisiz halk müziği keyfine varabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Yörük Fm Frekans Bilgileri

Mersin ve çevre illerde 105.7 frekansını takip etmeniz halinde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Yörük Fm İletişim Bilgileri

ERDEMLİ ERGÜLLER REKLAMCILIK RADYO YAYINCILIĞI TİCARET SANAYİ A.Ş
Frekans : FM bandı 105,7 Mhz.
Bahçe Mh:4602 Sokak Erden İşh.7/19 MERSİN
Telefon: 0324 233 66 55 – 0324 515 67 02
Faks: 0324 232 39 63
Mail: [email protected][email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!