Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Yozgat Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Yozgat Fm

Yozgat Fm

Yozgat Fm

Yozgat Fm

Yozgat Fm, 1995 yılında Yozgat ilinde yayın yaşamına merhaba demiştir. Radyo kanalı 1995 yılından buyana dinleyenlerine kesintisiz hizmet vermektedir. Radyo yayın akışında Yöresel Halk Türküler ve arabesk fantazi şarkıları yeryer de slow şarkılar çalmaktadır. Binevi karışık formatta yayın yapan radyo kanalı yediden yetmişe her kesime hitap etmektedir. Anadolunun havasını, örfünü adetini biz dinleyenleri ile buluşturan bu radyo kanalı aynı zamanda günümüzün pop şarkıları ilede bizleri bu formattan mahrum bırakmamaktadır.

Yozgat Fm canlı dinleyerek tüm müzik kategorilerinden haberdar olabilir ve en güncel en popüler şarkıları sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Radyo kanalını takip etmek için ise radyo sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Yozgat Fm Frekans Bilgileri

96.7 Frekansından radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Karasal yayından verim alamayan radyo dinleyicileri, internet bağlantısı ile radyo kanalını diledikleri yerde online olarak dinleyebilirler.

Yozgat Fm İletişim Bilgileri

Telefon: (0354) 217 07 75 – (0354) 212 97 97
SMS: Telefonunuzun mesajlar bölümünden yeni mesaj kısmına,
mesajınızın başına 66 yazıp bir boşluk bırakıp 3834’e yollayın
Karışık türde radyo dinlemeyi seven herkesimin dinleyebileceği radyo kanalı Yozgat Fm yayın yaşamına bomba gibi debam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!