Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Zeytinburnu Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Zeytinburnu Fm

Zeytinburnu Fm

Zeytinburnu Fm

Zeytinburnu Fm Hakkında Bilgiler

Zeytinburnu Fm, karışık formatta yayın yapan radyolardan biridir. Radyo, internet üzerinden online olarak hizmet vermektedir. Radyo İstanbul üzerinden dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunmaktadır. Online radyoculuk bazında önemli bir yere sahip olan kanal gün geçtikçe müzik arşivini ve beraberinde dinleyici kitlesini arttırmaktadır.

Online radyoculuk dalında, radyo kanallarının sayısı son zamanlarda artış göstermiştir. Bu artışın en büyük sebeplerinden biri ise bu pastada yer alan reklam diliminden radyo kurucularının kendilerine ait olduğunu düşüncesinin hafızalarında dolaşmasıdır.

Özellikle son zamanlarda internet reklamacılığın gelişmeside bu sektöre olan rağbeti arttırmıştır. Fakat artan bu rağbet ve büyüyen reklam pastası, sorumluluklarıda beraberinde getirmiştir. Şüphesiz bilirizki online radyo dinleyicilerinin çoğunlukta şikayet konusu reklamların çok uzun olması veya yayımlanan reklamın radyo kanalının yayın politikalarına ters düşmesi gibi…

Buna verilebilecek en bariz örnek ise; dini radyolar kategorisinde yayın yapan birçok radyo kanalının, erotik bazda reklamlara yayın akışında yer vermesi gibi. Hal böyle olunca radyo dinleyicilerinin radyo kanallarına olan güvenide
aynı doğrultuda zedelenmiştir. Bu durumun aksine bürünen radyo kanalı sayısıda azımsanmayacak kadar fazladır.
Bu radyoların başında da Zeytinburnu Fm gelmektedir.

Radyo kanalı tüm hizmet dışı olan yayımcı ihlallerinin aksine, kendi çizdiği politika ve yayımcılık dalından ödün vermeden ve daima dinleyicisini önemseyen ve sayan yayıncılık anlayışı ile hareket eden bir yapıya sahiptir. Örnek bir radyo kimliği teşkil eden ve dinleyenlerine kesintisiz yayın imkanı sunan Radyo Zeytinburnu Fm sitemiz https://radyodinlesem.net/ üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Zeytinburnu Fm Frekans Bilgileri

İnternet radyosu olan kanalı sitemiz üzerinden online bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Zeytinburnu Fm İletişim Bilgileri

Adres: Yeşiltepe Mahallesi 54/1 Sokak NO:1 – Zeytinburnu/İST
Ofis: 0 212 510 23 61
Canlı yayın: 0 507 847 46 46
Fax: 0 212 510 23 61
GSM: 0 536 276 92 91

İletişim Adresleri ve Frekansları!